Терміни та Умови

Ласкаво просимо в інтернет-мага АННА КОРЇ !

Це офіційний сайт інтернет-магазинів бренду ANNA CORI в Українї.

Будь ласка, уважно прочитайте наші умови перед розміщенням замовлення.

Використання цього веб-сайту і розміщення замовлень онлайн означає вашу згоду з умовами, зазначеними нижче.

Перед оформленням замовлення, якщо у вас виникнуть питання, зв'яжіться з нами за наступною електронною адресою: [email protected]

УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ

1. Огляд

1.1. Ці положення дійсні для комерційної діяльності, здійснюваної:Т.О.В."АННА КОРЇ УКРАЇНА"

Адреса: 

 Телефон: (+380) 662459725

Надалі іменуються «ANNA CORI.COM.UA» і «Клієнт» і / або «Користувач» - фізична особа, яка розміщує замовлення, використовуючи платформу сайту www.annacori.com.ua або іншими способами, прямо згаданими в цьому договорі. і які купують товари, що продаються ANNA CORI.COM.UA.

1.2. Вони складають основу, в якій мають місце договірні відносини між сторонами, і клієнт дізнався про них, прочитавши і прийнявши їх під час запуску замовлення або реєстрації в якості користувача на сайті www.annacori.com.ua і дійсно тільки для фізичних осіб. і не законно.

 1.3. Якщо між сторонами був укладений договір, який містить певні положення, цей договір має пріоритет, і ці положення доповнюють його, оскільки договір не містить протилежних положень, які будуть застосовуватися з пріоритетом і недійсні для юридичних осіб. Якщо це бажано, тобто виставляння рахунку на юридичну особу, полягає ще один договір і обговорюються умови.

1.4. Вся кореспонденція здійснюється по факсу або поштою, телефони не враховуються.

2. Визначення

 2.1. Терміни будуть мати в змісті цього договору значення, зазначені нижче: САЙТ / ДОМЕН - вся інформація на САЙТІ, яку можна відвідувати, переглядати або іншим чином отримувати за допомогою цифрового обладнання;

б. ЗМІСТ - зміст сайту, а також будь-якого інформаційного бюлетеня або електронного листа, що відправляється КОРИСТУВАЧАМ або КЛІЄНТАМ ANNA CORI.COM.UA електронними засобами та / або будь-якими іншими доступними засобами

зв'язку, а також будь-яка інформація, що передається. будь-яким способом співробітником нашої компанії КОРИСТУВАЧУ або КЛІЄНТУ, згідно контактної інформації, зазначеної їм чи не їм; інформація, що відноситься до продуктів, послуг і / або зборам, що стягуються ANNA CORI.COM.UA в певний період;

c. СЕРВІС - послуга електронної торгівлі, яка здійснюється виключно на загальнодоступних частинах САЙТУ, в сенсі надання ЗАМОВНИКУ можливості укладати контракти на продукти і / або послуги з використанням електронних засобів, а також інших засобів віддаленого зв'язку (наприклад, по телефону). м ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ - фізична або юридична особа публічного або приватного права, яке має або отримує доступ до ЗМІСТУ за допомогою будь-яких засобів зв'язку (електронних, телефонних і т. д.) або на підставі угоди про використання між ANNA CORI.COM.UA і їм;

д. АККАУНТ - набір, що складається з адреси електронної пошти та пароля, який дозволяє одному КОРИСТУВАЧУ отримати доступ до обмежених областей САЙТУ, через які здійснюється доступ до СЕРВІСУ. е. КЛІЄНТ - особа державного або приватного права, яке має або отримує доступ до контенту і СЛУЖБІ будь-якими засобами (електронними, телефонними і т. д.) або на підставі угоди про використання між ANNA CORI.COM.UA і їм, яке отримує вигоду з слідуючи продуктам і / або послуг, що пропонуються ANNA CORI.COM.UA і набутим нею за допомогою СЕРВІСУ;

g. СПОЖИВАЧ - будь-яка фізична особа або група осіб, що складається з асоціацій, які діють в цілях, що виходять за рамки його комерційної, промислової або виробничої діяльності, кустарної або ліберальної. ч. ДОКУМЕНТ - справжній документ, озаглавлений Умови купівлі-продажу; i. БЮЛЕТЕНЬ - засіб періодичної інформації, виключно в електронному вигляді, про продукти, послуги та / або рекламних акціях, що проводяться ANNA CORI.COM.UA протягом певного періоду без будь-яких зобов'язань з боку ANNA CORI.COM.UA зіпосиланням на міститься в ньому інформацію; j. Транзакція - стягнення або відшкодування суми, що виникла в результаті продажу продукту / послуги ANNA CORI.COM.UA Замовнику незалежно від способу доставки;

k. ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНТРАКТ - договір на поставку товарів або послуг, укладений між ANNA CORI.COM.UA і клієнтом, фізичною особою, в рамках системи продажів, організованої ANNA CORI.COM.UA, який використовує виключно, до і під час укладання цей контракт, один або кілька методів дистанційного спілкування.

3. Предметом договору

3.1. Предметом договору є продаж продукції ANNA CORI відповідно до її комерційною пропозицією між фізичними особами та компанією Т.О.В."АННА КОРЇ УКРАЇНА".

3.2. Ці комерційні положення можуть застосовуватися до всіх операцій купівлі-продажу товарів, укладених на відстані і здійснюваним способами, зазначеними в цьому Документі, між фізичними особами та нашою компанією.

3.3. Цей Документ встановлює умови використання сайту / контенту / послуги користувачем або клієнтом в разі, якщо він не уклав з ANNA CORI.COM.UA інший окремий договір, який буде застосовуватися з пріоритетом.

3.4. Під час реєстрації кожен Користувач зобов'язаний прочитати ці пункти. Тільки особи, що дали своє явне згоду, можуть отримати статус користувачів і / або Клієнтів ANNA CORI.COM.UA.

4. Загальні умови використання сайту / сервісу

 4.1. Доступ до СЕРВІСУ здійснюється виключно шляхом доступу до загальнодоступного сайту www.annacori.com.ua.

4.2. Використання, включаючи, крім іншого, доступ, відвідування і перегляд контенту / послуги, має на увазі дотримання користувачем або клієнтом цих пунктів, якщо тільки відповідний контент не має чітко сформульованих умов використання.

4.3. Використовуючи сайт / контент / послугу, Користувач або Клієнт несе повну відповідальність за всі дії, пов'язані з цією діяльністю. Крім того, він несе відповідальність за будь-який матеріальний або інший збиток, нанесений сайту, контенту, сервісу, ANNA CORI.COM.UA або іншій третій стороні, з якої ANNA CORI.COM.UA уклала контракти, відповідно до чинного законодавства.

4.4. Якщо Користувач або Клієнт не згодні і / або не приймають і / або скасовують прийняття даного документа:

4.4.1. Він відмовляється від: доступу до послуги, інших послуг, пропонованих ANNA CORI.COM.UA через сайт, отримання інформаційних бюлетенів та / або повідомлень від ANNA CORI.COM.UA будь-якого характеру (електронного, телефонного і.т.Д.), без яких -або наступних гарантій від ANNA CORI.COM.UA.

4.4.2. ANNA CORI.COM.UA видалить всі пов'язані з нього дані зі своєї бази даних без будь-яких подальших зобов'язань будь-якої сторони перед іншою або без права вимагати відшкодування збитків від іншої сторони.

4.5. Клієнт / Користувач може в будь-який момент переглянути своє рішення погодитися і / або прийняти документ в тому вигляді, в якому він буде доступний в цей час.

4.6. Щоб скористатися правом, передбаченим у статтях 4.4 і / або 4.5, він може зв'язатися з ANNA CORI.COM.UA або використовувати для цієї мети посилання в контенті, отриманому від ANNA CORI.COM.UA.

4.7. Клієнт не може відкликати згоду, виражене в користь документа, під час виконання Контракту або до того моменту, коли він не сплатить вартість всіх невиконаних контрактів на користь ANNA CORI.COM.UA.

4.8. Якщо Клієнт сплатив вартість всіх невиконаних Контрактів з ANNA CORI.COM.UA і анулює угоду, виражене в користь документа під час виконання Ордери, ANNA CORI.COM.UA скасує свій ордер без будь-яких подальших зобов'язань будь-якої зі сторін. іншій стороні або без того, щоб одна зі сторін могла вимагати відшкодування збитків від іншої сторони.

4.9. ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право змінювати або переривати, тимчасово або постійно, частково або повністю, послуги, що надаються через цей Сайт, з попереднім повідомленням або без нього.

4.10. АNNA CORI.COM.UA не несе відповідальності перед користувачами або третіми особами, фізичними або юридичними особами або установами за зміну, припинення або переривання послуг, доступних через Сайт.

4.11. ANNA CORI.COM.UA може змінювати зміст і умови використання Сайту в будь-який час. Нові умови вступають в силу, коли вони були оприлюднені шляхом реєстрації на цьому Сайті, і не мають зворотної сили.

4.12. ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право вносити будь-які зміни в ці положення, а також будь-які зміни в сайт / його структуру / пропоновані послуги, включаючи зміни, які можуть вплинути на сайт і / або будь-яку частину контенту. сайт без попереднього повідомлення користувачів.

4.13. ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право розміщувати рекламні матеріали будь-якого характеру і / або посилання на будь-якій сторінці сайту відповідно до чинного законодавства.

5. Зміст

 5.1. Інформативний / графічний контент, представлений на сайті ANNA CORI.COM.UA, є інтелектуальною власністю ANNA CORI.COM.UA.

5.2. Клієнту / користувачеві не дозволяється копіювати, передавати, модифікувати і / або іншим чином змінювати, використовувати, посилатися, розкривати, включати будь-який контент в будь-якому контексті, крім оригіналу, призначеного ANNA CORI.COM.UA, використовувати контент або будь-яку його частину. від цього за межами сайту ANNA CORI.COM.UA видалення

знаків, що позначають авторське право ANNA CORI.COM.UA на контент, а також участь в передачі, продажу, поширення деяких матеріалів, зроблених шляхом відтворення, зміни або відображення контенту, ніж з явного згоди ANNA CORI.COM.UA.

5.3. Будь-контент, до якого Користувач або Клієнт має і / або отримує доступ будь-яким способом, потрапляє під дію цього Документа, якщо контент не супроводжується конкретним і чинною угодою про використання, укладеним між ANNA CORI.COM.UA і їм. , І без будь-яких маються на увазі або явних гарантій з боку ANNA CORI.COM.UA щодо цього контенту.

5.4. Клієнт / Користувач може копіювати, передавати і / або використовувати контент тільки в особистих або некомерційних цілях, тільки якщо вони не суперечать іншим положенням документа.

 5.5. Якщо ANNA CORI.COM.UA надає Клієнту / Користувачеві право використовувати в формі, описаної в окремому призначеному для користувача угоді, певний контент, до якого Користувач має або отримує доступ в результаті цієї угоди, це право поширюється тільки на відносно тієї або тієї частини контенту, яка визначена в угоді, тільки під час його існування або цього контенту на сайті або періоду, визначеного в угоді, відповідно до умов, визначених в угоді, якщо вони існують, і не представляє собою договірних зобов'язань з боку ANNA CORI.COM.UA для відповідного Користувача, Клієнта або будь-який інший третій боку, яка має / отримує доступ до цього переданому контенту будь-якими способами і яким може бути або завдано збитків будь-яким чином в результаті цього контенту під час або після закінчення терміну дії угоди використання.

5.6. Ніякої контент, переданий Користувачу або Замовнику будь-якими засобами зв'язку (електронна, телефонна і.т.Д.) Або отриманий ним шляхом доступу, відвідування та / або перегляду, не є контрактним зобов'язанням з боку ANNA CORI.COM.UA і / або Співробітник ANNA CORI .COM.UA, який був посередником при передачі контенту, якщо такий є, в цей контент.

 5.7. Будь-яке використання контенту для цілей, відмінних від тих, які прямо дозволені в документі або супровідному Угоді, якщо таке є, заборонено.

6. Контакти

 6.1. ANNA CORI.COM.UA публікує на сайті повні і правильні ідентифікаційні і контактні дані свого Клієнта або Користувача.

6.2. Використовуючи контактну форму або службу, представлену на сайті, Користувач або Клієнт дозволяє ANNA CORI.COM.UA зв'язуватися з ним будь-якими доступними способами, включаючи електронні засоби, але повідомлення про замовлення здійснюється тільки по факсу та поштою.

 6.3. Часткове або повне заповнення контактної форми і її відправка жодним чином не означає зобов'язання ANNA CORI.COM.UA зв'язатися з Користувачем або Клієнтом.

6.4. Доступ до сайту, використання інформації, представленої на ньому, відвідування сторінок або відправка електронних листів або повідомлень, адресованих ANNA CORI.COM.UA, здійснюється в електронному вигляді, по телефону або за допомогою будь-яких інших засобів зв'язку, доступних для користувача або клієнта та ANNA CORI.COM.UA, Користувач / Клієнт, таким чином, погоджується отримувати повідомлення від ANNA CORI.COM.UA в електронному вигляді та / або по телефону, включаючи повідомлення по електронній пошті або за допомогою оголошень на сайті.

 7. Політика онлайн-продажів

 7.1. Щоб отримати доступ до послуги, Користувач повинен прийняти положення документа.

7.2. Доступ до сервісу дозволений будь-якому Користувачеві.

7.3. Користувач несе повну відповідальність за збереження конфіденційності пароля, пов'язаного з доступом до його облікового запису.

7.4. Кожен Користувач буде повідомляти ANNA CORI.COM.UA в зв'язку з будь-яким несанкціонованим використанням пароля і його реєстрацією. ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності за моральний або матеріальний збиток, заподіяний недотриманням цього положення Користувачами. У разі виявлення використання облікового запису Користувача іншими особами, ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право призупинити або припинити дію відповідної облікового запису і відмовитися від усіх поточних або майбутніх спроб використання Бази даних.

7.5. ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право обмежити доступ Користувача / Клієнта до сервісу, в залежності від його / її поведінки по відношенню до ANNA CORI.COM.UA, а також в ситуаціях, коли Користувач використовує на сайті або в спілкуванні з ANNA CORI. COM.UA нецензурної лексики або заподіює матеріальний або іміджевий збиток ANNA CORI.COM.UA або її партнерам.

7.6. Заборонено ділити акаунт між декількома клієнтами. У разі виявлення такого факту АNNA CORI.COM.UA залишає за собою право скасувати або призупинити доступ клієнта до контенту або послуги. Крім того, в цій ситуації клієнт / клієнти, які використовують один обліковий запис разом, більше не зможуть користуватися спеціальними пропозиціями ANNA CORI.COM.UA.

 7.7. Якщо клієнт розмістив замовлення, який він не отримав або не відмінив, ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право заблокувати обліковий запис цього клієнта з попереднім повідомленням.

8.продана продукція

  8.1. Товари, що продаються через веб-сайт www.annacori.com.ua, є новими продуктами, в упаковці ANNA CORI, і на момент доставки до них додається рахунок-фактура відповідно до чинного законодавства. Продукти та послуги пропонуються відповідно до положень цього документа і в межах наявних запасів.

8.2. Ціни на представлені товари вказані з урахуванням ПДВ та НЕ включають доставку.

8.3. Ціна покупки, зазначена в рахунку-фактурі, буде такою ж, як зазначена на сайті і встановлена ​​консультантом по роботі з клієнтами ANNA CORI.COM.UA при підтвердженні замовлення як твердого замовлення.

8.4. ANNA CORI.COM.UA не пропонує ніяких гарантій, крім тих, які передбачені чинним законодавством, в тому числі, але не обмежуючись, роботою цього сайту, інформацією, правильністю описів, оновленням контенту, продуктів на сайті, а також зіставлення їх для конкретної мети . Користувачі прямо погоджуються з тим, що використання цього сайту і покупка продуктів або послуг здійснюється на їх страх і ризик, єдиним відступом від них є обов'язок ANNA CORI.COM.UA надати користувачам право в односторонньому порядку розірвати договір відповідно до чинного законодавства, як детально описано в зміст цього документа.

 8.5. Зображення, які містить цей сайт, є зразковими, і продукти повинні збігатися з зображеннями, представленими в будь-якому вигляді (колір, аксесуари, зовнішній вигляд, оздоблення і.т.Д.).

9. Термін дії цін і спеціальних / рекламних пропозицій

 9.1. ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право змінювати тарифи на продукти і / або послуги, доступні на сайті, без попереднього повідомлення Користувача або Замовника. Якщо замовлення вже оформлений, закупівельна ціна товарів або послуг може бути змінена тільки за згодою обох сторін.

9.2. Закупівельна ціна товарів і послуг - це ціна з моменту оформлення замовлення в межах наявних запасів.

 9.3. Закупівельна ціна рекламних продуктів і послуг - це ціна з моменту оформлення замовлення, в межах доступного запасу і / або періоду акції, якщо він визначений.

9.5. Закупівельна ціна продуктів і / або послуг за виконаним контрактом не може бути змінена.

9.6. Покупець може відмовитися від товарів і послуг, придбаних за замовленням, тільки в період між оформленням замовлення і його перетворенням в договір, тільки якщо обраний ним спосіб оплати - повернення.

9.7. Замовник може відмовитися від продуктів і / або послуг, придбаних за контрактом, відповідно до положень чинного законодавства.

10. Онлайн замовлення

 10.1. Замовник може розміщувати замовлення на продукцію, що продається в будь-який час виключно на сайті.

10.2. Завершуючи замовлення, Клієнт погоджується з тим, що всі надані їм дані, необхідні для процесу покупки, є правильними, повними і достовірними на момент розміщення замовлення, зазначеного в цьому документі і оформленого замовлення.

10.3. Виконуючи замовлення, Клієнт погоджується з тим, що ANNA CORI.COM.UA може зв'язуватися з ним для таких цілей / ситуацій будь-якими способами, доступними / узгодженими ANNA CORI.COM.UA, в залежності від мети / ситуації:

10.3.1. Підтвердження наявності товарів і кількості, придбаних Замовником, протягом 3 робочих днів;

10.3.2. Встановлення за взаємною згодою деталей доставки товарів в письмовій формі;

10.3.3. Інформування Клієнта про стадії доставки товарів, умови оплати, а також про будь-які проблеми, які можуть виникнути при розвитку договірних відносин на підставі відповідного замовлення.

10.4. ANNA CORI.COM.UA може автоматично припинити дію замовлення, розміщеного Клієнтом, без будь-яких подальших зобов'язань будь-якої сторони перед іншою стороною або без права вимагати відшкодування збитків від іншої сторони в наступних випадках:

10.5. З того моменту, як Клієнт підтверджує вартість зробленого замовлення або коли ANNA CORI.COM.UA інформує Клієнта про його підтвердженому замовленні, його замовлення стає Дистанційним контрактом, названим в цьому документі Контракт, до якого він прикріплений, але без обмежувати цими Умовами.

10.6. У разі, якщо Клієнт змінює свої особисті дані, використовуючи форми, доступні на сайті, всі поточні контракти, існуючі на даний момент, зберігають його дані, визначені / прийняті Клієнтом до моменту зміни.

10.7. Програма прийому замовлень з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00, доставка буде здійснюватися з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00 кур'єром.
10.8 Якщо у вас виникла проблема із замовленням, яку не можна вирішити по електронній пошті, або ви хочете отримати більш детальну інформацію або роз'яснення, пов'язані з різними ситуаціями, ви можете відправити листа електронною поштою за адресою [email protected] або зателефонувавши за номером телефону: + 380 662459725, de з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17:00.

11. Оплата продукції

11.0 Оплата можлива онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard. Для оплати замовлення ви будете перенаправлені на сервер системи на безпечної платіжної платформі. Перед оплатою рекомендується перевірити наявність товару. Після того, як одержувач ввів реквізити платежу, підтвердив і дозволив платіж, буде неможливо внести зміни, відкликати платіж і повернути фінансові кошти, пов'язані з цим платежем.

!!! Повернення грошових коштів відбувається тільки на той картковий рахунок, за допомогою якого був оплачений замовлення.
Оплата також може проводитися післяплатою при доставці посилки кур'єром.

11.1. Оплата товарів, замовлених на сайті www.annacori.com.ua відповідно до наведених «Умов», може бути проведена заздалегідь або при доставці товарів.

Замовлені товари повинні бути оплачені повністю, інакше доставка не відбудуться.

 11.2. Можлива передоплата платіжним дорученням; підтвердження оплати необхідно відправити нам за адресою електронної пошти: [email protected] Доставка буде здійснена тільки після того, як гроші надійдуть на рахунок ANNA CORI.COM.UA.

12. Доставка

12.1 Доставка товарів буде здійснюватися через Нова Пошта або нашого кур'єра в місті Одеса з моменту успішного розміщення замовлення, в будь-яку точку України - через Нова Пошта. (Перевірте тарифи Нова Пошта).

12.2 Доставка по Україні розраховується індивідуально, вартість кур'єрської доставки замовлення несе покупець (уточнюйте тарифи Нова Пошта).


12.3. Якщо покупець не буде знайдений за вказаною адресою в узгоджені терміни, кур'єр повернеться ще раз після того, як йому вдасться зв'язатися з покупцем. Якщо навіть при другій спробі доставки покупець не буде знайдений за адресою доставки, замовлення буде скасовано, а товар повернутий ANNA CORI.COM.UA, витрати по новій доставці несе покупець, незалежно від вартість продукції, що замовляється. Адреса доставки товару буде підтверджено разом з консультантом по роботі з клієнтами ANNA CORI.COM.UA.

12.4 Отримання продуктів означає згоду клієнта з тим, що продукти були доставлені в ідеальному стані, і є підписом на юридичних документах. Рахунок є підтвердженням укладення договору купівлі-продажу відповідно до чинного законодавства. При підписанні рахунки-фактури замовник прямо погоджується з тим, що він отримав продукт (и), який (є) відповідно до замовлення і його потребами.

12.5 Замовлення, отримані після 15:00, будуть оброблені і відправлені на наступний день. Замовлення, що надійшли в суботу після 12:00, будуть оброблені на наступному тижні, в понеділок.

12.6 ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право просити клієнтів підтвердити оформлене замовлення, перш ніж виконувати його, зв'язавшись з клієнтами. Термін доставки починається з моменту отримання письмового підтвердження замовлення.


12.7 ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право затримувати або скасовувати доставку замовлених продуктів, якщо вони не можуть бути виконані з причин, не залежних від ANNA CORI.COM.UA, які включають: пожежі, вибухи, повені, епідемії, страйки, дії уряду. , Війни, терористичні акти, протести, заворушення, громадянські заворушення або інші форс-мажорні перешкоди відповідно до звичаїв законодавства УКРАЇНИ.

12.8 ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право скасувати доставку замовленої продукції особам, неодноразово відмовлявся від посилки без поважної причини.


13. Гарантія на продукцію. Скарги

13.1 З моменту Отримання продукту на вас Діє 30-денна гарантія. Таким чином, ви можете буті впевнені, что получил новий и якісний товар.

13.2 Гарантія Діє при дотріманні Наступний правил догляд за взуттям:
Зберігайте взуття в місцях, захищений від вологих и Сонячних променів.
Мінімізує контакт взуття з водою, пилом и Бруд.
Взуття та патенти чістіті после шкірного носіння. Взуття очіщається только засоби для догляд, відповіднімі типу матеріалу, з которого вона Зроблено. Чи не використову миючі засоби и відбілювачі для чищення взуття.
Не можна прати взуття в пральній машині.
Для гарного догляду за шкірою використовуйте крем для взуття.
Щоб шов п'яти не зламався, скористайтеся спеціальною ложкою.
Сушіть взуття тільки природним шляхом. Не використовуйте сушарки або радіатори!
Недотримання цієї рекомендації по догляду призведе до втрати гарантії.

13.3 Для того, щоб скористатися гарантією, товар повинен бути представлений в оригінальній упаковці і супроводжуватися податкової квитанцією.

13.4 Гарантія дійсна у разі недоліків товарів, що продаються (прихованих дефектів), про які споживач не був поінформований і які не пов'язані з ним.
13.5 За яких умов ви можете надіслати запит на повернення невідповідного товару?
Товар має дефект, який виник під час експлуатації.
Цього не відбулося з вини споживача.
Це з виробництва.
Споживач не знав про це на момент покупки.
13.6 На які ситуації не поширюються гарантійні умови:
Гарантія не поширюється на пошкодження, завдані покупцем (наприклад, подряпини, плями і.т.Д.) Через неправильне використання.
Знос через специфічну ходи (ступні з одного боку), знос через форми стопи з заростанням, деформировавшим шкіру взуття.
Ніякої гарантії не дається на бахрому, згортання застібок-блискавок (при покупці вона була функціональної - примус експлуатацією не може бути доведено).Делікатні аксесуари, що прикріплюються до взуття, такі як стрази, кристали, скоби і металеві мішені, які чутливі до ударів (камені можуть впасти в результаті ударів, перешкод, неправильної ходьби і.т.Д.).
Пошкодження взуття в результаті водіння автомобіля не вважається виробничим браком.
Т.О.В."АННА КОРЇ УКРАЇНА" не несе відповідальності за дискомфорт, викликаний покупкою взуття неправильного розміру, моделі або взуття.
13.7. Т.О.В."АННА КОРЇ УКРАЇНА" (ANNA CORI.COM.UA) має право відмовити в задоволенні претензії споживача, якщо він надасть докази (засновані на експертизі), протягом 14 календарних днів з дати подання скарги. , Що недоліки продукту виникли в результаті недотримання споживачем інструкції по застосуванню.

13.8. У разі необхідності експертизи заявленого продукту, ТОВ «МАРІН-АДИ» проведе її зі свого рахунку в установах, уповноважених та мають ліцензію на діяльність з проведення експертизи товарів. Споживач має право брати участь в експертизі особисто або через своїх представників.
13.9 В разі виникнення гарантійної ситуації ви можете зателефонувати нам по телефону +380 662459725

14. Повернення товарів та повернення вартості товару.

14.1 Щоб повернути або обміняти товар, у вас є 14 днів з моменту доставки (відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»).

14.2 Умови повернення товару:

1 Товар повинен бути новим, а це значить:
не носити.
не містити дефектів і механічних ударів.
бути в оригінальній упаковці.
стан продукту, щоб дозволити новий маркетинг.
2 Наявність рахунку-фактури разом з гарантійним талоном обов'язково.
3 Якщо ви хочете змінити розмір / колір замовленого товару або замінити товар іншим товаром, відправте товар / товари, які ви хочете змінити, кур'єром за зворотною адресою разом з документами, зазначеними вище, попередньо повідомивши нас поштою. Повернення запитаного товару в обмін здійснюється кур'єром за адресою, вказаною в бланку повернення.
4 Витрати з доставки, пов'язані з відправкою нам вашого повернення (обміну), а також з відправкою продукту, відправленого нами в якості обміну, несете ви.
5 Якщо між товарами є різниця в ціні, різниця буде оплачена.
6 Відшкодування сум буде вироблено протягом 14 днів з дати затвердження повернення банківським переказом на рахунок IBAN, зазначений у формі повернення.
7 !!! Повернення грошових коштів відбувається тільки на той картковий рахунок, за допомогою якого був оплачений замовлення.
8 Повернення може бути здійснений тільки кур'єр, і транспортні витрати лягають на вас. Якщо умови повернення не дотримані, ми не приймаємо заміну / обмін товару на інший товар або повернення коштів.
Якщо ви не дотримуєтеся умови повернення, також зазначені в Положеннях та умовах, ми не приймемо ваш повернення.

15. Інформаційний бюлетень

15.1. Підписка і відмова від підписки на інформаційний бюлетень / інформаційний бюлетень сайту www.annacori.com.ua є безкоштовними і добровільними і мають на увазі прийняття наступних умов використання.

15.2. Повідомлення розміщені не є незапрошуваних і відповідають нормам електронної комерції стосовно комерційного спілкування, встановленим міжнародним правом.

15.3. Отримання інформаційного бюлетеня / інформаційного бюлетеня має на увазі заповнення форми Користувачем або Клієнтом і беззастережне прийняття документа, якщо він ще не висловив це згоду. Користувач також може погодитися на отримання інформаційного бюлетеня під час відкриття облікового запису.

15.4. Дані, отримані від Користувача або Клієнта для відправки бюлетеня, можуть бути використані ANNA CORI.COM.UA в рамках Політики конфіденційності.

15.5. Відмова від отримання інформаційного бюлетеня Користувачем або Клієнтом може бути виконаний в будь-який час в такий спосіб:

15.5.1. Використання спеціального посилання в будь-якому отриманому інформаційному бюлетені;

15.5.2. Змінюючи свою згоду на отримання інформаційного бюлетеня і використовуючи сторінки з обмежених областей, використовуючи обліковий запис;

15.5.3. Зв'язавшись з ANNA CORI.COM.UA відповідно до контактною інформацією та без будь-яких подальших зобов'язань будь-якої сторони перед іншою або без можливості будь-якої зі сторін вимагати відшкодування збитків від іншої сторони.

15.6. Відмова від отримання інформаційного бюлетеня не означає відмову від прийняття цього документа.


15.7. ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право вибирати осіб, яким вона буде відправляти інформаційний бюлетень, а також право видаляти зі своєї бази даних будь-якого користувача або клієнта, які раніше висловили свою згоду на отримання інформаційного бюлетеня, без будь-яких подальше зобов'язання зі боку ANNA CORI.COM.UA або будь попереднє повідомлення про це.

15.8. ANNA CORI.COM.UA не включатиме в свої інформаційні бюлетені, надіслані Користувачеві або Клієнту, будь-які інші рекламні матеріали у формі контенту, які відносяться до будь-якої третьої сторони, яка не є партнером ANNA CORI.COM.UA, під час відправки інформаційного бюлетеня . .

15.9. Використання інформаційного бюлетеня здійснюється на тих же умовах обмеження відповідальності з точки зору змісту, що і використання сайту, відповідно до умов, передбачених в цьому документі. ANNA CORI.COM.UA володіє всіма правами на утримання інформаційного бюлетеня, що відправляється передплатникам, на тих же умовах, що і стосовно інформації, опублікованої на сайті, відповідно до положень цього документа.

15.10. Передплатники інформаційного бюлетеня ANNA CORI.COM.UA можуть повторно відправляти ці комерційні повідомлення іншим особам тільки під свою відповідальність і в умовах, при яких вони не змінили ні структуру, ні зміст відповідних повідомлень. Особи, які отримали від передплатників інформаційного бюлетеня ANNA CORI.COM.UA рекламні повідомлення, вважаються заздалегідь поінформованими передплатниками про положеннях цієї статті. У цьому контексті ANNA CORI.COM.UA не може нести ніякої відповідальності за дії своїх передплатників.

15.11. ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право обмежити доступ будь-якого передплатника до інформаційного бюлетеня, якщо у нього є підстави вважати, що передплатник не дотримується положення цього документа.

16. Обмеження відповідальності.

16.1. Люди, які використовують сайт, прямо і побічно погоджуються з тим, що вони використовують сайт на свій страх і ризик. ANNA CORI.COM.UA прямо або побічно знімає з себе відповідальність будь-якого роду, виражену прямо або побічно, щодо використання сайту.

16.2. ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності за будь-які збитки (прямий, непрямий, випадковий чи ні і т. Д.), що виник в результаті використання або неможливості використання контенту інформаційного типу, представленого або не представлено на сайті, або за будь-який тип помилок або упущень в поданні контенту, які можуть привести до будь-яких втрат.


16.3. ANNA CORI.COM.UA не дає ніяких гарантій Користувачам, що інформація, що міститься на сайті, буде відповідати всім вимогам користувачів, що ІТ-послуги, на яких робота сайту буде безперебійної, своеврем

 

16.4. ANNA CORI.COM.UA не гарантує користувачеві або клієнту доступ до сайту або сервісу і не дає йому права завантажувати або змінювати частково і / або повністю контент, відтворювати частково або повністю контент, копіювати використовувати будь-який контент будь-яким іншим способом або передавати будь-якій третій стороні будь- контент, до якого він має і / або отримав доступ, на підставі угоди про використання, без попередньої письмової згоди ANNA CORI.COM.UA.


16.5. ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності за зміст, якість або характер інших сайтів, на які можна перейти за посиланням, незалежно від характеру цих посилань. Відповідальність за ці сайти повністю лягає на їх власників.

16.6. ANNA CORI.COM.UA звільняється від будь-якої провини в разі використання сайтів та / або контенту, переданого Користувачеві або Клієнту будь-якими засобами (електронними, телефонними і т. Д.), Через сайти, електронну пошту або співробітником ANNA CORI.COM. UA, коли таке використання контенту може або дійсно може завдати шкоди будь-якого роду з боку користувача, клієнта і / або будь-якої третьої сторони, що бере участь в цій передачі контенту.

16.7. За винятком юридичних гарантійних зобов'язань, ANNA CORI.COM.UA не пропонує ніяких прямих або непрямих гарантій, таких як:

16.7.1. послуга / продукт буде відповідати вимогам клієнта;

16.7.2. послуга / продукт будуть безперебійним, безпечними або безпомилковими;

16.7.3. продукти / послуги, отримані безкоштовно або за плату, будуть відповідати вимогам або очікуванням клієнта.

16.8. Оператори, адміністратори і / або власники сайту не несуть відповідальності за свої відносини або наслідки, що виникли в результаті, крім іншого, придбань, спеціальних пропозицій, рекламних акцій, рекламних акцій або будь-яких інших типів відносин / з'єднань / транзакцій. / Співробітництво / і т. Д. Які можуть відбуватися між клієнтом або користувачем і будь-яким з тих, хто прямо або побічно просуває себе через сайт.

16.9. Користувач є єдиною особою, відповідальною за будь-які збитки, завдані комп'ютерним системам або мережі, з яких він отримує доступ до сайту, або за будь-яку іншу втрату даних, яка може бути результатом завантаження інформації та послуг з вмісту сайту.

16.10. ANNA CORI.COM.UA докладає постійні зусилля для забезпечення належного функціонування та максимальної безпеки цього Сайту. Однак ANNA CORI.COM.UA перебирає ніяких зобов'язань і жодним чином не гарантує, що цей сайт постійно працює і не має яких-небудь функціональних дефектів.

16.11. Для розділів сайту, які можуть містити повідомлення користувачів, відповідальність за зміст цих повідомлень повністю лежить на їх авторів. ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право не публікувати ті повідомлення, які суперечать умовам використання або які вона вважає шкідливими в будь-якій формі для свого власного іміджу, клієнтів, партнерів або третіх осіб.

16.12. ANNA CORI.COM.UA жодним чином не гарантує, що документи, файли або будь-які інші пакети даних, які містяться або ставляться до цього сайту, не містять вірусів, і не буде нести відповідальності за будь-якої поточний або майбутній збиток. викликане цим сайтом або через нього. Отже, для його захисту будь-якої Користувач цього сайту повинен використовувати антивірусне програмне забезпечення при використанні сайту.


16.13. ANNA CORI.COM.UA не зобов'язаний оновлювати інформацію та матеріали на Сайті з певною періодичністю / періодичністю. Інформація може бути змінена в будь-який час і без попереднього повідомлення і може бути включена в наступні зміни на Сайті, які будуть внесені відповідно до можливостей ANNA CORI.COM.UA.

16.14. ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, випадкові, особливі збитки, включаючи, крім іншого, збитки від упущеної вигоди, ділової репутації, можливість використання даних або інші нематеріальні або незмірні збитки (навіть якщо ANNA CORI.COM. UA раніше була проінформована про можливість таких збитків) в результаті:

i. використання або неможливість використання інформації, опублікованої на Сайті;

II. несанкціонований доступ або пошкодження передач або даних Користувача;

iii. заяви або дії третіх осіб щодо сервісів Сайту і / або Контенту;

iv. будь-які інші питання, пов'язані з утриманням Сайту.

17. Політика конфіденційності

 17.1. Для нас найголовніше - захистити конфіденційність користувачів. Ми дбаємо про те, щоб надана вами інформація залишалася конфіденційною і використовувалася тільки в тих цілях, для яких вона призначена. ANNA CORI.COM.UA прагне захищати і поважати своїх користувачів.

17.2. ANNA CORI.COM.UA гарантує безпеку і конфіденційність даних, що розміщуються і переданих через її комп'ютерну систему. ANNA CORI.COM.UA може використовувати цю інформацію для відправки користувачеві підтвердження замовлення, різних спеціальних пропозицій, акцій і т. Д тільки за попередньою згодою клієнта. Надання персональних даних ANNA CORI.COM.UA не має на увазі зобов'язань з боку користувачів, і вони можуть відмовити в наданні цих даних при будь-яких обставинах і можуть зажадати їх видалення з бази даних безкоштовно. будь-який такий запит / повідомлення з метою видалення їх з бази даних буде спрямований, підписаний і відправлений особою, зареєстрованою в базі даних, по електронній пошті на адресу [email protected]

17.3. Інформація, надана ANNA CORI.COM.UA, використовується тільки для тієї мети, для якої вона була введена (розміщення замовлень, підписка на інформаційний бюлетень і т. Д.), Відповідно до чинного законодавства. ANNA CORI.COM.UA не надає Вашу електронну адресу електронної пошти третім особам, не заохочує спам і не розголошує дані, надані своїми клієнтами, без їх явного згоди.
17.4. ANNA CORI.COM.UA підтверджує, що буде поважати права, надані Законом про захист персональних даних і вільне переміщення цих даних, Законом No. 284/2004 про електронну торгівлю з подальшими поправками.Користувач має право вимагати від ANNA CORI.COM.UA безкоштовного припинення обробки ваших персональних даних; право вимагати від ANNA CORI.COM.UA припинити розсилку рекламних повідомлень.

Будь-який такий запит / повідомлення буде відправлено, підписано і надіслано особою, зареєстрованою в базі даних, по електронній пошті на адресу [email protected]
17.5. ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності за помилки, що виникли в результаті недбалості користувача щодо безпеки та конфіденційності його облікового запису та пароля.

17.6. ANNA CORI.COM.UA не запитує у своїх Клієнтів або користувачів ніякими засобами зв'язку (електронна пошта / телефон / SMS і т. Д.) Інформацію про конфіденційних даних (за винятком даних, запитуваних під час відкриття облікового запису користувача, оскільки ці дані можуть вважатися конфіденційними), банківські рахунки / карти або особисті паролі.
17.7. Замовник / Користувач приймає на себе повну відповідальність за розкриття своїх конфіденційних даних третім особам.

17,8. ANNA CORI.COM.UA знімає з себе будь-яку відповідальність в ситуації, в якій Користувач / Клієнт буде / піддається упередженням в будь-якій формі з боку третьої сторони, яка буде стверджувати, що вона / представляє інтереси ANNA CORI.COM.UA. Про таких спробах Клієнт або Користувач буде інформувати ANNA CORI.COM.UA, використовуючи свої контактні дані.
17.9. ANNA CORI.COM.UA не займається просуванням СПАМА. Будь-який користувач / клієнт, який явно вказав свою адресу електронної пошти на сайті, може видалити його. Повідомлення, які здійснюються ANNA CORI.COM.UA за допомогою електронних засобів дистанційного зв'язку (наприклад, електронної пошти), містять повні і відповідні ідентифікаційні дані відправника або посилання на них на дату передачі контенту.
17.10. ANNA CORI.COM.UA жодним чином не гарантує безпеку і / або конфіденційність будь-якої інформації, що передається будь-якими засобами електронного зв'язку на Сайт або на адреси електронної пошти оператора / адміністратора сайту, а тільки те, що ANNA CORI .COM.UA не публікуватиме дані .
17.11. ANNA CORI.COM.UA зобов'язується не розголошувати адреси електронної пошти користувачів і не розголошувати їх третім особам, за винятком випадків, коли це необхідно для дотримання закону і / або судового розгляду.

17.12. ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності за атаки, спрямовані на крадіжку або вандалізм і які можуть привести до розкриття або компрометації даних.

 18. Форс-мажор і випадкова подія.

 18.1. За винятком випадків, коли прямо передбачено інше, жодна з частин укладеного контракту, який ще не завершений, не несе відповідальності за невиконання в строк і / або належним чином, повністю або частково, будь-якого зі своїх зобов'язань. на підставі договору, якщо невиконання відповідного зобов'язання було викликано форс-мажорними обставинами.

18.2. Сторона або законний представник сторони, що посилається на вищезгадана подія, зобов'язана негайно і повністю проінформувати іншу сторону про його виникненні і прийняти будь-які доступні йому заходи для обмеження наслідків цієї події.
18.3. Сторона або законний представник сторони, яка ініціювала вищезгадана подія, звільняється від цього зобов'язання тільки в тому випадку, якщо подія перешкоджає його здійсненню.

18.4. Якщо протягом 15 днів з дати його настання подія не припиниться, кожна сторона має право повідомити іншу сторону про повне розірвання договору, при цьому жодна з них не може вимагати відшкодування збитків від іншої сторони.

18.5. Сторона, що посилається на форс-мажорна обставина, повинна довести неможливість виконання зобов'язань протягом 30 днів з дати події, але в межах ст. 18.3.

19. Право, що застосовується. Судові розгляди.

19.1. Використовуючи / відвідуючи / переглядаючи / і.т.Д. Сайт та / або будь-який контент, відправлений ANNA CORI.COM.UA Користувачеві / Замовнику шляхом доступу і / або відправки будь-якими засобами (електронними, телефонними і.т.Д.), Він погоджується трохи зі справжніми «Умовами використання». ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності за будь-які збитки, витрати, судові позови, претензії, витрати або інші зобов'язання, якщо вони безпосередньо викликані недотриманням Умов.

19.2. Цей документ буде інтерпретований відповідно до законодавства Республіки Україна.
19.3. Ці умови є єдиний доказовий правовий інструмент для врегулювання можливих суперечок між сторонами мирним шляхом або, в разі непорозуміння, за допомогою судового позову про відшкодування збитків, адресованого компетентному суду.

19.4. Будь-який спір щодо справжніх «Положень і умов» або виконання договірних зобов'язань, який може виникнути між Користувачем / Клієнтом і ANNA CORI.COM.UA, буде вирішена мирним шляхом.

19.5. Якщо мирову угоду неможливо, конфлікт буде вирішений в компетентному суді в штаб-квартирі ANNA CORI.COM.UA відповідно до чинного законодавства.
19.6. Якщо будь-яке положення цих умов є або стає недійсним, решта положень залишаються в силі. Будь-яке нульове положення має бути замінене аналогічним становищем в зміст і цілі, зазначених вище.

 20. Авторське право

 20.1. Весь вміст сайту ANNA CORI.COM.UA є власністю ANNA CORI.COM.UA і захищено молдавським і міжнародним законодавством про авторське право.

20.2. Доступ до Сайту надається безкоштовно, за винятком сторінок, призначених виключно для користувачів.
20.3. Всі авторські права на інформацію на цьому Сайті належать ANNA CORI.COM.UA або її партнерам.

20.4. Ніякий матеріал на цьому Сайті не може бути відтворений частково, повністю або змінений без попереднього явного дозволу ANNA CORI.COM.UA.

20.5. Вміст цього сайту, тексти, графіка, фотографії, програмне забезпечення, логотипи та будь-які інші матеріали, представлені на сайті, захищені законом про авторське право або іншими правовими нормами в області інтелектуальної власності та є власністю ANNA CORI.COM.UA або його партнери.
20.6. Відтворення, копіювання, множення, продаж, перепродаж або використання існуючої інформації на сайті або його частини, доступ або використання інформації, наданої ANNA CORI.COM.UA через сайт, способом, який порушує відповідне законодавство авторські права та інтелектуальна власність, можуть спричинити за собою цивільну або кримінальну відповідальність.
20.7. Якщо вважається, що будь-які матеріали, розміщені на сайті, розміщені ANNA CORI.COM.UA, Користувачами або будь-який інший третьою стороною, порушують авторські права або будь-які інші права, необхідно повідомити про цю ситуацію на адресу електронної пошти. -mail: [email protected]
20.8. ANNA CORI.COM.UA залишає за собою право будь-яким способом запобігти контакту і використання цього Сайту, а також вимагати санкції відповідно до чинного законодавства щодо залучених осіб, якщо є докази того, що метою є знищення або зміна сайту, його змісту. його безпеку або спроба негативно вплинути на інтереси сервісів і / або співробітників ANNA CORI.COM.UA або її партнерів.

21. Посилання на інші сайти

21.1. ANNA CORI.COM.UA або треті особи можуть надавати через сайт авторизовані посилання на інші сторінки або ресурси в Інтернеті. Рекламні оголошення та / або посилання на сторонні сторінки, включаючи партнерів, постачальників реклами і.т.п., можуть бути присутніми на Сайті.

21.2. ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності за умови використання, утримання, матеріали, продукти та послуги, включені в будь-який з цих сайтів або на які вони можуть посилатися будь-яким способом на ці сайти. Доступ до цих сайтів здійснюється виключно на ризик тих, хто заходить на них.
21.3. ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності або зобов'язань по виплаті компенсації, прямо або побічно, за будь-яку шкоду або збитки, викликані або імовірно спричинені або в зв'язку з використанням або використанням наданої інформації, контенту, товарів або послуг. доступні на відповідних сайтах.
21.4. Забороняється створювати посилання між цим Сайтом та іншими сайтами або навпаки без попередньої письмової згоди ANNA CORI.COM.UA.
21.5. У ситуаціях, коли це відбувається без явного письмової згоди ANNA CORI.COM.UA, ANNA CORI.COM.UA не несе відповідальності за неафілійовані сайти, з якими сайт може бути пов'язаний, за матеріали, розміщені на цьому сайті іншими особами. ніж ті, які були дозволені ANNA CORI.COM.UA, і залишає за собою право вимагати застосування санкцій відповідно до чинного законодавства щодо будь-яких дій такого типу, які не отримали її попередньої згоди.

 22. Заключні положення

 22.1. ANNA CORI.COM.UA залішає за собою право вносіті будь-які Зміни в ЦІ положення, а такоже будь-які Зміни в сайт / його структуру / сервіс, включаючі Зміни, Які могут вплінуті на сайт і / або будь-який контент без попередня ПОВІДОМЛЕННЯ. Користувача або замовника.

22.2. ANNA CORI.COM.UA НЕ Несе відповідальності за будь-які помилки на сайті по будь-якої причини, включаючі Зміни, налаштування и.т.Д, Які НЕ були зроблені адміністратором сайту.
22.3. ANNA CORI.COM.UA залішає за собою право розміщуваті рекламні матеріали будь-которого характеру і / або посилання на агентство будь-Якій странице сайту відповідно до чинного
законодавством. Виняток становлять сторінки, на яких представлені компанії-партнери або їх пропозиції і на яких не будуть розміщені банери конкурентного характеру.

22.4. Будь-яка інша проблема, викликана продуктами і послугами, представленими на www.annacori.com.ua, і яка ще не вирішена ні в одній статті в цьому документі, буде вирішена мирним шляхом протягом 30 робочих днів з дати письмового повідомлення про проблеми. , Користувачем.
22.5. Коли замовлення Скасований б або не отримав, обліковій Запис користувача буде заблокована, и ВІН больше не буде мати доступу до замовлень. Если спір НЕ может буті врегульована мирним шляхом, юрісдікція Належить судам або альтернативного органу по вирішенню СПОРІВ, погодження Обом сторонами. Такоже для повернутого замовлення купони, пов'язані з ЦІМ замовленням, больше не відправляються.

22.6. Погоджуючісь з данімі умів использование сайту www.annacori.com.ua, клієнт Повністю пріймає на собі Наслідки, что вінікають в результате использование сайту в ціх условиях.