Про нас

ANNA CORI - бренд фабрики взуття та шкіргалантереї DENIS

Історія починається в 1985 році, коли Іліє Кореня, майстер цього бізнесу в Буковині, зробив перші пари взуття. Невеликий сімейний бізнес був перетворений в 1994 році з майстерні, яка вручну виробляла тільки чоловіче взуття, в справжню фабрику, яка до цих пір носить ім'я молодшого сина сім'ї - ДЕНИС.

У 1996 році у Анна Корнеа, дружина і діловий партнер засновника фабрики DENIS, виникла ідея створити секцію жіночого взуття, і її смак до краси і гармонії став тим компонентом, який привів до народження бренду ANNA CORI. Жіноче взуття здійснила справжню революцію на фабриці DENIS і зайняла лідируючі позиції серед виробників взуття в Румунії.

Створення секції сумок і аксесуарів в 1999 році призвело до дозрівання бренду ANNA CORI, а співпраця з італійським дизайнером Davide Vaccari, істинним провидцем, завершило і переосмислило концепцію ANNA CORI. Сильні сторони - це якість використовуваної шкіри (привезеної з Італії), а також підошви, підкладки та аксесуарів, а також професіоналізм творчого колективу, майстерність понад 400 співробітників і високий рівень технологій фабрики.

Покупці повинні знати, що взуття, сумки та аксесуари ANNA CORI мають краще співвідношення ціни і якості на профільному ринку - нові колекції пропонують клієнтам вишукані продукти, які визначають їх індивідуальність.

Взуття, сумки та аксесуари ANNA CORI в Україна можна придбати як через власну мережу магазинів, так і через Інтернет на сайті www annacori.com.ua