Захист персональних даних

 Захист персональних даних

1. Веб-сайт annacori.com.ua забезпечує захист основних прав і свобод людини і особливо права на захист персональних даних відповідно до Закону про захист персональних даних.

2. «Особисті дані» означають будь-яку інформацію, що стосується ідентифікованої або ідентифікованого фізичної особи; яке дозволяє ідентифікувати вас фізична особа - це особа, яка може бути ідентифікована прямо або побічно, зокрема, за допомогою посилання на елемент ідентифікації, такий як ім'я, ідентифікаційний номер, дані про місце розташування, мережевий ідентифікатор або один або кілька безліч специфічних елементів, відповідних його фізичної, фізіологічної , генетичної, психічної, економічної, культурної або соціальної ідентичності.

3. Сайт annacori.com.ua має доступ до таких даних користувачів, коли вони дають свою згоду, встановивши прапорець, відповідний вираженій згоді: ім'я, прізвище, стать, адреса електронної пошти, телефон, дата народження і фізичну адресу.

4. Ці особисті дані, зібрані сайтом, зберігаються в безпечних умовах і не обробляються ні для яких цілей, крім тих, які прямо вказані на сайті (доставка і виставляння рахунків), а також для статистичних або маркетингових цілей.

5. Компанія отримує особисті дані, такі як ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону, підлогу, фізичну адресу, і співпрацює з Google Analytics, Google AdWords, MailChimp і Facebook Ads, для доставки реклами в рекламних цілях.

6. Персональні дані обробляються юридично, справедливо і прозоро для користувача / клієнта. Вони обмежені тим, щоб бути адекватними, відповідними і обмеженими тим, що необхідно в зв'язку з цілями, для яких вони обробляються.

7. Персональні дані зберігаються в форматі, який дозволяє ідентифікувати користувачів протягом періоду, який не перевищує період, необхідний для виконання цілей, для яких обробляються дані, і протягом необмеженого періоду часу тільки для статистичних / маркетингових цілей.

 8. Користувач має право відкликати свою згоду в будь-який час. Відкликання згоди не впливає на законність обробки, здійсненої на підставі згоди до його відкликання.

9. Компанія надає користувачеві / клієнту інформацію про заходи, вжиті з даними після запиту, без невиправданої затримки і в будь-якому випадку протягом одного місяця з моменту отримання запиту. Цей термін може бути продовжений на два місяці, якщо це необхідно, з урахуванням складності і кількості заявок.

10. Користувач / клієнт має право запитувати, щодо особистих даних, доступ до них, виправлення або видалення або обмеження обробки або право заперечувати проти обробки, а також право на переносимість даних відповідно до з ВВПР. (Право на переносимість даних: Користувач / Замовник має право отримувати персональні дані, що стосуються його, і які він надав оператору в структурованому, широко використовується і автоматично читається форматі і має право на передати ці дані іншого оператора без будь-яких перешкод з боку оператора, якому були надані персональні дані)

 

11. Користувач / клієнт має право отримати від компанії підтвердження того, що персональні дані, що стосуються його, обробляються чи ні, і, якщо це так, доступ до відповідних даних, а також до іншої інформації, пов'язаної з обробкою, за запитом.

12. У будь-який час користувач / клієнт має право заперечувати з причин, пов'язаних з конкретною ситуацією, в якій він знаходиться, з обробкою відносяться до нього особистих даних, включаючи створення профілів.

13. Когда обработка персональных данных осуществляется с целью прямого маркетинга, субъект данных имеет право в любое время возразить против обработки относящихся к нему персональных данных с этой целью, включая создание профилей, если они связаны между собой. этого прямого маркетинга.

14. Політика використання файлів cookie визначається і детально описується на окремій сторінці, і її можна переглянути, перейшовши за посиланням «Політика використання файлів cookie».

15. Що стосується способу обробки персональних даних фізичної особи, в ситуації неправильної / незаконної обробки даних існує можливість подати скаргу, а також подати судовий апеляцію.